https://www.youtube.com/watch?v=Dq_oqwUEK2w&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3Ohk1z3EohawGNJCf6jTdx6flbycuVv6EqIau7em4kxaLqy1TI_q2wjwA

RAE VALLAVANEM ÜLLATAS VALLA PARIMAID ÕPILASI TOMMYBOY LOODUD RÄPILOOGA

Nagu paljud teised õppeasutused, nii on ka Rae vald pidanud koroonaepideemia tõttu mõtlema välja alternatiivseid lahendusi valla parimate õpilaste tänamiseks. Sel korral otsustati, et tublide õpilaste tunnustamisürituse toimumise asemel esitab vallavanem Madis Sarik tänukõne muusikalises võtmes. Loo valmimisele aitas kaasa tuntud eesti räppar Tommyboy.

„Tänavu kiituskirjadega lõpetavaid noori võib ühtlasi pidada ka meie valla superkangelasteks. Viirusest tingitud eriolukord ei olnud kerge täiskasvanutele ega kindlasti mitte ka õpilastele. Need, kes selle pingelise ja kohati kaootilise aja suutsid nii edukalt lõpetada, on väga tublid ja väärivad erilist tunnustust. Sellest tulenevalt sündis idee teha sel kummalisel ajal midagi täiesti teistsugust ehk sundisin ka ennast mugavustsoonist välja tulema. Räpiga ma varem kokku puutunud pole, aga tänu oma õpetajatööle, mis on mulle endiselt väga südamelähedane, olen ma õnneks teksti esitamise ja nö näitlejatööga sina-peal. Kuna igapäevatöö on väga pingeline, siis on eriliselt tore vahest harva selliseid projekte teha, mis toovad loodetavasti vaatajatel/kuulajatel muige näole,“ võttis vallavanem Madis Sarik projektis osalemise kokku.

„Ühe räpiloo laulmine pole kindlasti kergemate killast. Madis sai oma ülesandega väga hästi hakkama, eriti arvesse võttes selle kõige kiirust, loo saime nö purki 24 tunniga. Kui oleks veel olnud aega teksti ja vokaali stuudios mitmeid kordi harjutada, siis oleks tulemus ilmselt veel parem tulnud. Kuid olemasolevaid vahendeid ja ajakulu arvesse võttes, tuli tulemus suurepärane ja sellise meeskonnaga võib tulevikus veel sarnaseid projekte teha,“ kommenteeris Tommyboy.

Tänavu lõpetab õppeaasta (7.-12. klassi ) kiitusega 146 Rae valla õpilast (41 põhikooli kiitusega lõpetajat, 4 gümnaasiumi hõbemedaliga ja 1 kuldmedaliga lõpetaja).

Muusikavideo sünnile aitasid kaasa: vokaal Madis Sarik, beat&prod Tommyboy, idee autorid (Toomas, Martin Minn), sõnad (Marju Randlepp, Toomas Aru, Martin Minn).