Tuule spordihoone on avatud

Rae valla uus Tuule spordihoone avas külastajatele uksed 05. veebruaril ning asub Jüris aadressil Talli tänav 2.

Tuule spordihoones on pallimängusaal võrk-, korv- ja sulgpalli mängimiseks ning tribüünid ligikaudu 160-le pealtvaatajale, rühmatreeningute saal koos funktsionaal- ja venistusalaga, sise- ja välijõusaalid, 6 riietusruumi, millest kahes on saun ning 2 riietusruumi treeneritele. Lisaks on hoones töö- ja puhkeruumid treeneritele, õpetajatele ja spordikeskuse töötajatele. Kaasaegsed tehnilised lahendused ja spetsiaalselt sisustatud olmeruum võimaldavad spordihoonet külastada nii liikumispuudega külastajatel kui ka vaegkuuljatel ja -nägijatel.

Sisejõusaali sisustas Fysioline Eesti OÜ peamiselt Matrix seadmetega ning mitmed neist on valitud selliselt, et nende kasutus oleks mitmeotstarbeline. Lisaks on seadmeid, mida teistes meie valla jõusaalides ei ole, näiteks treppmasin ja puusatõstepink koos kükkimise raamiga. Rühmatreeningute saalis on tipptehnoloogiline valgustussüsteem ning uuendusena on saali toodud ka multifunktsionaalne treeningraam koos lisavarustusega (s.h poksikott, köied, rõngad, TRX-rihmad jms), millel saab treenida oma keharaskust kasutades.

Välijõusaal asub vahetult spordihoone kõrval ning selle kasutamine on tasuta ja aastaringne. Kompaktne, kõiki suuremaid lihasgruppe treenida võimaldav välijõusaal on paigutatud spetsiaalse katusealuse alla ning sisustatud modernsete Omnigym seadmetega, mille raskuseid saab reguleerida.

Kuna spordihoone hakkab täismahus tööle alates septembrist kui uksed avab Rae Gümnaasium, siis on kuni selle hooaja lõpuni, s.o 14. juunini, Tuule spordihoone avatud E-R kell 08.00-20.00. Nädalavahetustel ja suvisel perioodil, kui Tuule spordihoone on suletud, teenindavad trennisõpru Jüri ja Järveküla spordihooned. Tuule spordihoone kuukaardid on kehtivad ka Jüri ja Järveküla jõusaalides ning Kindluse ringtreeningu alal.

Alates sügisest on Tuule spordihoone avatud seitsmel päeval nädalas ning saalide broneeringuid vabadeks õhtusteks aegadeks ja nädalavahetusteks saab broneerida hiljemalt augustis-septembris lepingu alusel kogu hooajaks (september–mai). Ootame ruume broneerima nii rühmatreeningute treenereid kui ka pallimänguklubisid ja -sportlikke sõpruskondi.

Info ruumide hinnakirjade ja kasutamise kohta leiate spordikeskus kodulehelt raespordikeskus.ee, uue spordihoonega tutvumiseks palume eelnevalt kirjutada info@raespordikeskus.ee.

Vaata ka: https://raespordikeskus.ee/spordihooned/tuule-spordihoone/

Fotod: Vahur Lõhmus