Peetri piirkonnas avas uksed noortekeskus

28. aprillil avati Peetri piirkonnas noortekeskus. Kõige uuem Rae Noortekeskuse üksus - Järveküla noortekeskus asub Spot of Tallinna III korruse suures avaras ruumis, mis on umbes 80m2 suur.


„Peetri piirkonnas on noortekeskuse avamist oodatud juba pikka aega ja nüüd kui see on olemas, on noortel hea koht, kus koos käia ja ühistegevust arendada,“ kõneles vallavanem Mart Võrklaev.


Noortekeskuses on vahendid meisterdamiseks, seal on piljardilaud ja võimalused mängida erinevaid video või põnevaid lauamänge. Osa saab võtta ringidest, töötubadest, väljasõitudest. Kindlasti saab kindlal kellaajal ning organiseeritud kujul osa saada ka Spot of Tallinna võimalustest.

Vastavatud noortekeskuses hakkavad tööle Rae Noortekeskuse juhataja Jan Pillav ja noorsootöötaja Brey Velberk.

„Noortekeskust võib pidada kokkusaamiskohaks, kuhu võib tulla endale sobival ajal ja teha endale sobivaid asju: pidada koosolekuid, mängida videomänge, piljardit ja lauamänge,“ kõneleb Rae noortekeskuse juht Jan Pillav. „Lapsevanemad ei pea kartma, et nende võsuke saab noortekeskuses mitu tundi järjest segamatult televiisori taga istuda. Noortekeskuste töötajad hoolitsevad selle eest, et tegevus oleks mitmekesine ja erinevate vanusegruppide esindajad suhtleksid omavahel.“