RAE VALLAVOLIKOGU KINNITAS UUEKS ABIVALLAVANEMAKS TANEL TAMMELA

Tänasel Rae vallavolikogu istungil kinnitati ametisse Rae valla abivallavanem Tanel Tammela. Tammela hakkab koordineerima valla majandusameti valdkonna tegevusi, tegelema valla vara, rajatiste hooldamisega ja valla uute hoonete ehitustegevuse korraldamisega.

„Tanel Tammela on Reformierakonna ridades olnud aastaid ning teinud meiega koos läbi kaks valimistsüklit. Tammela on hea kandidaat viimaks edasi meie valimistel antud lubadusi ja eriti positiivne on asjaolu, et tegemist on meie valla mehega ning talle läheb Rae vallas toimuv ka tegelikkuses väga korda,“ kommenteeris vallavanem Madis Sarik.

Tanel Tammela on täiendanud oma teadmisi Tallinna Tehnikaülikoolis magistrantuuris ettevõtluse ja ekspordijuhtimise erialal. Tammela juhitud ettevõte Holdfast OÜ on kuulunud kiiresti arenevate ettevõtete Gaselli toppi kahel korral.

„Minu nägemuses peab Rae valla juhtimine olema julge, paindlik ja kiiresti kohanev. Olen Rae vallas elanud kümme aastat ning minu kogemusena on siiani täpselt selline suund vallal ka olnud. Madis Sarik on teinud valla arendus- ja haldusametis aastaid suurepärast tööd, mis läheb kokku minu nägemusega nö gasellvallast. Mul on tekkinud suurepärane võimalus aidata kaasa koduvalla arengule ning kindlasti saan kasutada oma kogemusi uute objektide arendusel ning valla haldusvõimekuse tõstmisel,“ lisas Tammela.

Tanel Tammela on alates 24. augustist kättesaadav meiliaadressil tanel.tammela@rae.ee

Fotol: Vasakult Rae vallavanem Madis Sarik, Rae vallavolikogu esimees Tõnis Kõiv, värske abivallavanem Tanel Tammela.