Uus hooaeg Rae kultuuris

Uus hooaeg Rae Kultuurikeskuses hakkab tasapisi hoogu koguma ja on paras aeg teha väike ülevaade sellest, milliseid tegevusi meie majas pakutakse.

Kultuurikollektiivid lähevad uljalt vastu laulu- ja tantsupeo hooajale. Tantsupeole pürgivad õpetaja Linda Pihu juhendamisel segarahvatantsurühm Sukad ja Tagi ning naisrühm Jüri Marid. Oma koha Laulukaare all tahavad väljalaulda segakoorid, keda meil on kokku koguni kolm –  Jüri Perekoor, kelle dirigendiks on Rutt Ridbeck, Rae Kammerkoor, keda juhatab Alice Pehk ning Lagedil tegutsev segakoor Heliand, kelle juhendajaks on Silja Tammeleht. Kõik meie koorid on rõõmuga valmis vastu võtma uusi motiveeritud lauljaid.

Laulu- ja tantsulust ei ole aga teatavasti sugugi pelgalt noorte pärusmaa! Meie majas tegutseb nii Lustiliste nime kandev eakate lauluansambel, mida veab eest Paul Mürkhain kui ka Linda Pihu juhitav eakate tantsurühm ning Lustiliste ridadesse on uued lauljad ja tantsijad väga oodatud!

Sportlikumatest tegevustest on võimalik meie juures tegeleda jooga (Liisi Jalukse), aeroobika (Kristel Soodla), pilatese (Helen Saar) ja stepaeroobikaga (Kristel Soodla). Samuti jätkab uuel hooajal seni väga populaarne olnud eakate tervisevõimlemine, mida juhendab Virve Sepp.

Võistlustantsuklubi Dance Team Royal pakub võistlustantsu treeninguid lastele ning erinevate raskusastmetega  seltskonnatantsu tunde täiskasvanutele.

Kõige pisemad saavad Kultuurikeskuses koos emmede-issidega tegutseda Pesapuu pereklubi eestvedamisel. Juhendaja Piret Špitsmeister põimib oma tunnid mängu, võimlemise, tantsimise, laulmise, maalimise, pillide tundma õppimise ja muude mõnusate tegevustega, et beebide ja väikelaste ning nende vanemate argipäeva rikastada.

Endiselt koguneb iga kuu teisel kolmapäeval meie juures mälumänguklubi ning iga kuu esimesel pühapäeval saab kokku memme-taadi klubi.

Täpne ringide toimimise ajakava on leitav SIIT

Eriliselt suur rõõm on hüüda välja, et alates 2018. aasta oktoobrist on võimalik Rae Kultuurikeskuses kasutada korraliku helitehnikaga sisustatud bändiruumi. Bändiruumi huvilistel palume ühendust võtta juhataja Toomas Aruga telefonil 55512898 või aadressil toomas@rae.ee.

 

Hoogsa ringitegevuse kõrval jätkame loomulikult ka kontsertide, teatrietenduste, filmilinastuste ja teiste kultuurisündmuste pakkumist nii Kultuurikeskuse ruumides kui ka mujal Rae vallas ning oleme igati avatud kogukonnapoolsetele algatustele ja ettepanekutele Rae valla kultuurielu rikastamise osas.