Rae valla noored lauljad särasid „Harjumaa laululaps 2024" võistlusel

Rae valla noored lauljad võitsid silmapaistvaid auhindu „Harjumaa laululaps 2024" võistlusel, näidates üles erakordset talenti ja muusikalist annet. Traditsioonidega võistlus kokku Harjumaa parimad lauljad ning pakkus publikule unustamatuid esitusi ja emotsioone.

Kõige nooremate, 3–4-aastaste seas, võitis tüdrukute kategoorias esikoha ELLI KABIN, kelle õpetajaks oli Filipp Varik. Tema etteaste oli täis armsust ja osavust ning võlus nii žüriid kui ka publikut.

BRITA ERM Õie lasteaiast (juhendaja Kadi Sooväli) saavutas 5–6-aastaste tüdrukute seas esimese koha. Lisaks pälvis selles vanuserühmas EMILIA VICHMANN (õpetaja Kätlin Värton) eripreemia „Ilusasti viimistletud esituse“ eest. Emilia esitus oli täpne ja väljendusrikas, pälvides sellega publiku tähelepanu.

Vanuserühmas 7–9-aastased võitis kolmanda koha IRENE REINMAN (õpetaja Julia Reinman), kelle esitust iseloomustas sügav emotsionaalsus ja professionaalne väljendusoskus. RALF LAUREN (õpetaja Ingrid Orgulas) sai samas vanuserühmas eripreemia "Särava ja energilise esituse" eest, näidates üles erilist sarmi ja lavaoskust.

10–12-aastaste seas tõi JOONAS GONCHEV (õpetaja Kätlin Värton) koju eripreemia „Noore baritoni preemia“, mis tunnustas tema ainulaadset hääleregistrit ja esitusoskust. Jüri Gümnaasiumi õpilane KENERT PAJUS (õpetaja Liivi Lumijõe) pakkus samas vanuserühmas rõõmu ja naeru, teenides endale eripreemia „Humoorika esituse“ eest.

13–15-aastaste kategoorias olid säravad võitjad  YOKO NORA NIINEPUU ja FRANK BACHAUS (õpetaja Kätlin Värton), kes võitsid mõlemad esikoha. EVA NORA NOTTON (õpetaja Hairi Laurand) sai samas vanuserühmas eripreemia „Stiilse ja maitseka esituse eest“, mis oli tunnustus tema ainulaadsele stiilile ja esitusoskusele.

16–18-aastaste seas tõusis esile CHRISTOFER REITMANN (õpetaja Kätlin Värton), kelle võimas hääl ja emotsionaalne esitus pälvisid žürii täieliku tunnustuse. Rae Huvialakooli laulustuudio õpilane PIIA OJA (õpetaja Berit Hallik) võitis samas vanuserühmas eripreemia „Harmoonilise ja lummava esituse“ eest, näidates üles erilist musikaalsust ja väljendusoskust.

Lisaks lauljatele jätkus tunnustust ka nende saatjatele – parima klaverisaatja tiitli võitis Vladimir Todurov, kelle professionaalne mäng lisas esitustele erilist sära ja kvaliteeti.

„Harjumaa laululaps 2024" võistlus oli täis kirge, andekust ja emotsioone ning tõestas taas, et Rae valla noored on tõelised muusikatalendid, kes on valmis vallutama suuremaid lavasid ja saavutama veelgi suuremaid kõrgusi muusikamaailmas.

 


Foto: „Harjumaa laululaps 2024" parim 16–18-aastane laulja Christofer Reitmann esinemas „Rae valla laululaps 2024" konkursil. Foto: Ott Kattel.