Perepäev “Kingi aega” toimub 20. jaanuaril kell 11.00–18.15 Peetri Lasteaed-Põhikoolis!

Ürituse eesmärk on pakkuda peredele mitmekesiseid vaba aja veetmise võimalusi ning tuua oma ala professionaalid ja kogu perele mõeldud meelelahutus kodu lähedale. Perepäeval on põnevaid ja lustlikke tegevusi kõigile – emadele, isadele, vanavanematele ning beebidest kuni 12aastaste lasteni. Lisaks pakume  lapsevanematele loenguid, mis toetavad häid peresuhteid.

Sel päeval on Sul võimalus kinkida aega endale, oma paarissuhtele ja tervele perele.

Lastele tulevad külla otse Kariibidelt Jack Sparrow ning Bella muinasjutust „Kaunitar ja koletis”. Päeva kõige meeleolukam osa saabub kaasahaarava ja meelierutava mustkunstietendusega Mustkunstiteatrilt, mis paneb imestama nii suure kui ka väikese.

Lapsi ootavad ees põnevad töötoad, kus nad õhupallidest loomi meisterdavad ja õpivad origamisid tegema, ei puudu ka näomaalingud.

Treeningutest on kavas mitmeid aktiivsed tegevused, nagu näiteks väikelaste ja isade võimlemine, mida viib läbi tuntud akrobaat Vello Vaher, emade ja laste ühine tantsuline BeebiFitness treening, mida juhendab Triinu Spriit, ning kogu pere ühine meisterdamine Piret Kriisa juhendamisel. Suuremaid, 4–12-aastaseid lapsi ootame aktiivsesse ja tantsulisse Laste Zumba trenni Kerttu Tänava juhendamisel.

Perepäevalt leiad ka pisut rahulikumad tegevused, nagu beebiootel naiste võimlemine ning mängulised lastejooga tunnid (2–10-aastastele) koos Mirell Merirannaga.

Külla tulevad ka perenõustajad Kati Pajumaa ja Kaisa Linnamägi, kellega kohtud paarisuhte loengul “Mina, Sina ja Meie.”

Perekeskuse Sina ja Mina koolitaja Kaileen Mägi jagab meiega praktilises loengus nippe ”Mida teha siis, kui laps ei kuula sõna?”.

Koostöös Miisu Mütsidega toimub kooli esimesel korrusel täika (sissepääs täikale kõigile tasuta). Päeva juhib Veljo Poom ning kohapeal saad kohvikus maitsemeeli ergutada.

Hoia silma peal täpsemal infol ja ajakaval: 

www.pesapuupereklubi.ee.

Pesapuu Pereklubi ja
Rae Kultuurikeskus