Rae Huvialakooli spordikooli treenerid ootavad proovitreeningutele

Kevad on nii spordis kui ka koolielus tegus aeg, samuti on kevad suurepärane aeg omale sobiva spordiala valikuks, et sellega siis suvel ja sügisel hoogsalt tegelema hakata. Rae Spordikool pakub selleks Rae vallas parimaid tingimusi. Meie treeninggrupid on avatud kõikides Rae valla koolides ning aladest on võimalik tegeleda korvpalli, võrkpalli, jalgpalli, kergejõustiku, lauatennise, male ning ÜKEga. Alade mitmekesisus loob võimaluse lastel tegeleda endale sobiva spordialaga ning sellest rõõmu tunda. Rae Spordikooli treenerid ootavad lapsi proovitreeningutele!

Millised on Rae Spordikooli suveplaanid? Esiteks toimub meil hooaja lõpetamine 10. juunil Jüri Kirikumõisa pargis Rae valla noortefestivali raames. Suvi on parim aeg lastel oma meelishuvialaga tegelemiseks, meie erinevate alade õppelaagrid toimuvad erinevates ägedates Eestimaa laagripaikades, neist esimene, Rae Huvialakooli õppelaager 1.–4. klasside õpilastele 14.–17. juunil Madsa spordi- ja puhkekeskuses. Pärast suviseid treeninglaagreid alustame treeningutega 21. augustil.

Septembris avame uued esimeste klasside treeninggrupid, täpsema info selle kohta leiab meie kodulehelt huvikool.rae.ee/spordiosakond.

Külasta ka Facebooki, kus on jooksev info meie tegemiste kohta: Facebook.com/RaeSpordikool.

Mikk Sarik

Rae Huvialakool

spordikooli õppejuht

 

Foto: Rae Sõnumid

Jalgpallitrenni poisid