Memme-Taadi klubi tegemised

Meie Rae valla eakad on toredad ja nooruslikud, sellepärast püüan anda neile igat erinevat võimalust tulla kodust välja meie toredatele Memme-Taadi klubi üritustele, et suhelda teistega ja veeta aega lõbusalt.

Näiteks mais käisime  toredal ja muljeterohkel ekskursioonil, millest võttis osa ligi poolsada tublit eakat. Käisime Lahemaa Külastuskeskuses, Palmse mõisa ilu vaatamas, astusime sisse haruldasse ja kuulsasse Sagadi mõisa. Toreda elamuse saime ka Muinastaide kojas ning jalutasime iidses Altjala külas. Päev möödus kiirelt ning oli väga tore.

Tervisevõimlejatega ja eakate huvilistega tegime juunis ühe kosutava tervisematka Jüri terviserajal, mille lõpetasime mõnusa piknikuga.

Tegemistest ei tule puudust. Enne suvepuhkust külastasime rohkearvuliselt Jüri alevis Raivo ja Lii Uukivi Turismipuhketalu. Vastuvõtt oli soe: meid kostitati meid pirukate ja kohviga ning suhtlusring oli ülimalt vahva. Koos olid ju endised ja praegused vallatöötajad. Meenutusi tuli igast kandist.

Suvel plaanime ehk korraldada ka mõne väliteatri külastuse. Meie  eakate isetegevusteatri VÕ-LU on lavale toonud 6 etendust. Viimase muusikal-etendusega „Miks merevesi on soolane“ tahame minna esinema Ääsmäele eakate päevale. Ka seekord seadis etenduse kokku Elviira Luur ja lavastada olen püüdnud mina ise. Kogu trupi koosseisus osaleb ligi kakskümmend eakat, kõik väga suure huvi ja entusiasmiga.

Kõik see, mida teeme – Memme-Taadi klubi üritused, näiteringis osalemine, tervisevõimlemises käimine – on ühine mõtlemine ja rõõm kõigile meie valla eakatele.

Soovin omalt poolt koos Memme-Taadi aktivistidega ikka mõnusat suve ja kohtume uuel toredal hooajal uue hooga. Olge terved!

Pildil: Memme-Taadi klubi liikmed väljasõidul