Vaida Põhikoolil sai taas üks aastaring täis

Möödunud aasta 21. oktoobril tähistas vana ja väärikas Vaida Põhikool 160. aastapäeva. Registreerunuid oli lausa 265, kellest 237 olid Vaida Põhikooli lõpetanud endised õpilased. Oli suur rõõm ja au näha vanu tuttavaid, meenutada üheskoos vanu kooliaegu ja olulist tähtpäeva pidulikult tähistada.

15. jaanuaril 2024 täitus Vaida koolil juba 161. aastat. Seekord tähistasime sünnipäeva pisut tagasihoidlikumalt, koolipere keskis, kuid ikka samu traditsioone järgides, piduliku aktuse ja kontserdiga. Hommikul käisid õnnitlusi jagamas meie armsad naabrid Vaida lasteaed Pillerpalli mudilased koos lasteaia õpetajatega, kes tegid päeva rõõmsaks vahva hommikuvõimlemise ja sünnipäeva soovidega. Loomulikult said kõik sünnipäeva puhul ka tordiga maiustada, mistõttu olid söögivahetunnid sel päeval eriti oodatud. Aktusel laulsime Vaida kooli laulu, millele järgnes direktor Piret Halliku südamlik, möödunud aastale tagasivaatav kõne. Pidupäeva lõpetas kontsert „Motivatsioon & muusika koos räppar AGga“. Suured tänud kõigile, kes meid meeles pidasid ja andsid oma panuse sünnipäeva meeleolu loomisel!

Fotod: Pille Väinsaar

2024. aasta septembris kooliteed alustavate 1.klassi õpilaste vanemad! 

Ootame teid esimesele lastevanemate koosolekule 06.03 kell 18.00.
Palume oma osalemisest teada anda hiljemalt 01.03.2024 e-posti aadressil kool@vaidakool.ee (e-kirjas palume märkida "1.kl vanemate koosolek").