Selgunud on Rae valla parimad haridustöötajad!

6. oktoobril tähistati Rae kultuurikeskuses õpetajate päeva, kus tänati ja tunnustati valla silmapaistvamaid haridustöötajaid. Juba viiendat korda valiti valla aasta parimad haridustöötajad üheksas kategoorias, keda vald tunnustab rahalise preemiaga. Seekord esitati kokku 42 nominenti, kelle seast komisjon otsustas üksmeelselt anda Rae valla aasta haridustöötajate nimetused järgmistele õpetajatele ja haridusjuhtidele:

1.           Aasta lasteaiaõpetaja 2020 Annika Aas, Vaida lasteaed Pillerpall

Annika on Pillerpalli pärl – innovatiivne, ettevõtlik, sõbralik, särasilmne, abivalmis, töökas ja asjalik – parim, keda lastele ja lasteaia meeskonnale soovida.

2.           Aasta huviharidusõpetaja 2020 Külli Ovir, Rae Huvialakool

Külli on teinud õpilastega väga head tööd: õpetanud paljud õpilased üksi ja koos laulma, üksteist arvestama ja üksteist kuulama.

3.           Aasta klassiõpetaja 2020 Triinu Eglit, Järveküla Kool

Triinu on ettevõtliku elustiiliga klassiõpetaja, kes elab samade põhimõtete järgi, mida ta oma ainetundides rakendab ning kes oma positiivse suhtumise ja uudsete lahendustega sütitab nii õpilasi kui kolleege ühise meeskonnana tegutsema ning uusi õppemeetodeid katsetama.

4.           Aasta põhikooliõpetaja 2020 Natalja Lavrova, Lagedi Kool

Natalja Lavrova on õppetöö kavandamisel ja läbiviimisel innovaatilise ja loova lähenemisega õpetaja, aktiivne uuenduslike õppemeetodite kasutuselevõtja ja rakendaja õppetöös.

5.           Aasta klassijuhataja 2020 Sirle Reinholm, Jüri Gümnaasium

Sirle tegevus kogu 9-aastase klassijuhatamise staaži vältel on olnud eesmärgistatud ja õpilaskeskne, õpiharjumust ja väärtushinnanguid loov.

6.           Aasta noorõpetaja 2020 Reti Anmann Peetri Lasteaed-Põhikool

Reti on oma töökuse ja suhtumisega eeskujuks, kolleegina toetav ja julgustav ning üks neist inimestest, keda loodad koolis kohata ja su päev muutub kohe paremaks.

7.           Aasta õppeasutuse juht 2020 Margery Lilienthal, Võsukese lasteaed

Margery on 5 tegutsemisaasta jooksul loonud Võsukese lasteaiast Eestis silmapaistva lasteaia, mis on teostunud tänu tema julgete mõtete elluviimisele, suurepärastele liidriomadustele ja meeskonna juhtimisele.

8.           Aasta haridustegu 2020 „Aruheina lasteaia mudilasnõukogu“

Mudilasnõukogu on osaline Aruheina lasteaia juhtimises ning on lasteaias tugev suunanäitaja.