Õppenopped Rae valla haridustöötajatele

12. märtsil toimus ettevõtlikkuse õpikogukonna ja Peetri Lasteaed-Põhikooli koostöös esimesed õppenopped Rae valla haridustöötajatele. Õppenopped on äsja alustanud ürituste sari, mille eesmärk on pakkuda osalistele inspiratsiooni, elamusi, värskust, koostööd, põnevust, ideid, häid praktikaid, uusi kogemusi ning võimalust tutvuda teiste asutuste majade ning ruumidega.

Esimesed õppenopped olid edukad: lasteaias osales 20 ja koolis 17 inimest. Peetri lasteaia õppejuhid Riina Rosar ja Kristi Tobbi andsid osalistele ülevaate koostööst erinevate osapooltega ja mida head on sellest sündinud. Räägiti ka õpetajate töögruppidest arendustegevuse elluviimiseks, kahe õpetaja süsteemi rakendamisest, koostööst tugipersonaliga ja lastevanematega ning tutvustati ka ühisüritusi.

Oma kogemuste põhjal andsid ülevaate hindamissüsteemist, tagasisidestamise erinevatest võimalustest, õpilaste eneseanalüüsist koolijuht Luule Niinesalu, õppejuht Marelle Lepik, klassiõpetajad Krista Rohunurm ja Helen Pullinen, eesti keele õpetaja Eliise Palk, matemaatika õpetajad Tuuli Ojasalu ja Inga Rennit ning loovainete õpetajad Inga Veskimägi ja Margit Alesmaa.