Järveküla jäätmepunkti kasutamisest

Järveküla jäätmepunkt on olnud avatud juba peaaegu 2 aastat ning on väga meeldiv tõdeda, et jäätmepunkti kasutamine on muutunud aina populaarsemaks.

Seoses jäätmepunkti aina intensiivsema kasutamisega soovime veelkord juhtida tähelepanu, et jäätmepunkti võib viia ainult kindlaid jäätmeliike: lehtklaasi, vanapaberit, ohtlikke, elektroonika-, haljastus-, plasti- ja pakendijäätmeid. Jäätmeid võib paigutada ainult õigesse vastava sildiga varustatud konteinerisse. Konteinerite kõrvale on jäämete mahapanek keelatud. Jäätmekonteinerite sihipärase kasutamise üle peavad valvet videokaamerad ning vale jäätmeliigi toojad peavad oma jäätmed jäätmepunktist ära viima.

Enamlevinud jäätmeliigid mida jäätmepunkti ära anda ei saa, kuid siiski tuuakse on suurjäätmed (madratsid, vanamööbel, vaibad, diivanid kraanikausid jms) ja rehvid.

Suurjäätmed viib AS Eesti Keskkonnateenused korraldatud jäätmeveo raames tasuta ära ning tellimiseks palume kontakteeruda AS Eesti Keskkonnateenused klienditeenindusega: tallinn@keskkonnateenused.ee, tel 640 08 00

Vanarehve võetakse elanikelt tasuta vastu esmaspäevast reedeni kell 9-18 aadressil Tartu mnt 119, Tallinn (Vianor) ja reedeti kell 10-16 Jüri alevikus Mõisa tee 5 (Rehvipunkt OÜ).

Jäätmepunkt on avatud  igal nädalapäeval kella 8st kuni 20ni. Jäätmepunkti värav ei avane enam pärast kella 20.

 

Maa- ja keskkonnaamet

Foto Rae Sõnumid